Relaxační, regenerační masáž

Relaxační masáž - základem je klidné, tiché prostředí, doplněné relaxační hudbou, tlumeným osvětlením, případně aromaterapií. Masáž slouží především k uvolnění těla a mysli, snížení stresu a napětí, ke zlepšení nálady a zvýšení pocitu pohody.  Zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Spolu s vonnými aroma oleji navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám celkové uvolnění.

Regenerační masáž - může zahrnovat hlubší tlak, různé manipulace a protahování svalů. Cílem je obnova svalové tkáně, zlepšení krevního oběhu, urychlení regenerace po fyzické zátěži, zlepšení pružnosti a funkčnosti svalů, snížení svalové únavy a bolestí, podpora hojení a regenerace tkání.

Relaxační a regenerační masáž mohou být kombinovány, aby poskytly komplexní péči. Taková masáž začíná  jemnějšími relaxačními technikami a poté přechází k hlubším a cílenějším pohybům, které pomáhají regeneraci svalů. 

Oba typy masáží mají své výhody a jsou přizpůsobeny individuálním potřebám klienta. Cílem je dosáhnout co nejlepšího efektu pro fyzické i psychické zdraví.