Klasická masáž 

Klasická masáž je vynikající volbou pro ty, kteří hledají způsob, jak uvolnit svalové napětí, zlepšit krevní oběh a snížit stres. Patří mezi nejoblíbenější procedury. Cílem je uvolnit zatuhlé a namáhané svaly, prokrvení tkání a stimulace látkové výměny. Vyžívá se také jako masáž na doléčení prodělaných onemocnění a je vhodná u chronických bolestivých stavů, kde pomáhá uvolnit bolestivé blokády vzniklé různými úrazy. Při masáži se uvolní nejen ztuhlé svalstvo, ale také se uvolní mysl a klient si může plně užít odpočinku za podpory relaxační hudby, vůně a působení aromatických olejů.

Podoba masáže záleží na konkrétních požadavcích a potřebách klienta. Při masáži s oblibou využívám i spojení s technikami shiatsu tak, aby účinek masáže byl co nejlepší.  Shiatsu technika využívá tlak prsty, dlaněmi, lokty, a někdy i koleny na specifické body podél energetických drah v těle. Zaměřuje se na energetickou úroveň těla, využívá principů tradiční čínské medicíny a japonských technik, pracuje s energetickými drahami a body. 

Spojení klasické masáže s technikami shiatsu vytváří velmi účinnou a všestrannou terapeutickou zkušenost, která kombinuje nejlepší prvky obou přístupů. Klasická masáž se zaměřuje na uvolnění svalového napětí a zlepšení krevního oběhu, zatímco shiatsu využívá tlak na specifické body těla k obnovení rovnováhy energie,  podpoře samoléčebných schopností těla a zlepšení celkového zdraví a vitality.  Pravidelná masáž pak může výrazně přispět k celkovému zdraví a pohodě.