Kombinovaná masáž lávovými kameny

Kombinace masáže s lávovými kameny a relaxační či regenerační masáže je vynikající volbou pro ty, kteří hledají hluboké uvolnění a efektivní způsob, jak podpořit regeneraci a celkové zdraví. Kombinace přináší další úroveň uvolnění a terapeutických výhod. Tato technika je oblíbená pro své hluboké uvolňující účinky.

Masáž lávovými kameny využívá účinku tepla, které se z kamenů při masáži uvolňuje, prohřívá masírované partie a tím přispívá k jejich relaxaci. Obzvláště oblíbená je v chladnějších obdobích. Při masáži se používají speciální lávové kameny, které akumulují teplo a přikládáním na tělo klienta pak pomáhají uvolňovat ztuhlé svaly, odstraňovat blokace a rozproudit energii v těle. Tímto příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie těla a jsou střídavě masírovány kameny i bez nich.

Při masáži se používají speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° C. Teplem a mimořádnou energetickou vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy. Masáž dokonale uvolní tělo, mysl a zbaví klienta stresu a napětí.  

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres. Přináší celkové uklidnění a pocity bezpečí. Silné jsou i kosmetické účinky, kdy lávové kameny působí blahodárně i proti celulitidě.