Dopřejte pleti víc, než jen standard!

Většina z nás ví, že o pleť je třeba se starat, aby byla krásná a my jsme působili svěžím dojmem a vypadali mladistvě. Klasická péče k tomu však v určitém věku nestačí. Po pětadvacátém roce života začínáme všichni stárnout, a tak je potřeba se zaměřit na další kroky v péči o pleť, než jsme doposud dělali. Aby pleť byla krásná a svěží, to si přejí snad všechny ženy a muži světa.

 terapie masáží
Jaké kroky tedy ještě činit, abychom dosáhli svého?
Jaké přípravky používat, aby to mělo smysl a výsledek?

 

•     Peeling

Nezapomínejte podle typu své pleti, minimálně jedenkrát v týdnu, pleť zbavit staré a odumřelé složky. Peelingy seženete různé a vždy se zaměřte na výběr podle svého typu pleti. Když pleť zbavíte staré odumřelé složky kůže, budete ji mít mnohem svěžejší, hladší a bude působit mladším dojmem. Zároveň ji takovou masáží prokrvíte a bude lépe vstřebávat další pečující kosmetiku.

•     Kartáček

Kdo z vás ještě nepoužívá kartáček na čištění pleti, pozor! Malý test vám může ukázat, jak důležité je tuto fázi péči o pleť zapojit do téměř denní péče. Vyčistěte si pleť obvyklým způsobem, kdy máte dojem, že je zcela čistá. Důkladně si ji prohlédněte a zjistěte, jak je jemná na dotyk. Následně ještě použijte kartáček, ideálně sonický, abyste pleť ještě dočistili. A nyní se podívejte na stav vaší pleti. Nejen, že máte mnohem lépe vyčištěné póry, ale pokožku máte promasírovanou a tedy prokrvenou a lépe připravenou na další kroky ve vaší rutině. Rozhodně efekt tohoto kartáčku uvidíte po delším používání a to hlavně, pokud máte již zralou pleť a nebo naopak problematickou pleť.

•     Séra a masky

Pokud máte již zralejší pleť či se u vás začínají vyskytovat drobné vrásky, nezapomínejte alespoň v rámci večerní rutiny na séra, která budou vhodná právě pro vaši pokožku. Vaše pleť bude mít mnohem lepší výživu, když krémy dostanete na vyšší úroveň právě pomocí sér a boosterů a masek.
kadeřnictví a kosmetika

•     Pravidelná kosmetika

Nezapomínejte pravidelně chodit k odbornicím na kosmetiku. To dělá s pletí divy, i když si možná myslíte, že to umíte lépe. Jednak je to pro vaše tělo relax. Za druhé to opravdu dělají výborně.

•     Vyhlazení vrásek

Určitě si, pokud už cítíte, že vaše pleť začíná stárnout, pořiďte vhodný přístroj, který pomůže vaši pleť udržet déle mladou či v pokročilém věku bude vyhlazovat vrásky.

Dopřejte pleti víc, než jen standard!
3.4 (68.57%)7