Seznamte se aneb už máme svá jména

31.07.2019

Girl 1 - Bohemian Rhapsody - "Queeny"

Jestli se některé štěňátko ozve jako první, pak je to Queeny. Buďto si spokojeně pokníkává nebo zkouší něco, co se zatím jen vzdáleně podobá štěkání J Každé začátky jsou holt těžké, ale v každém případě tohle jméno dostala za odměnu za svůj zatím nesmělý hlasový projev :-) 


Girl 2 - Black Choco and Coco - "Choko"

Slečna "Black and White" s nezaměnitelnou lysinkou. Většinou ona je první, kdo zaregistruje člověčí přítomnost a metelí se mazlit. Až doposud jsem nebyla příznivcem "nepravidelných" lysinek, u Choco je to jinak, ona je NAPROSTÁ VÝJIMKA a tou její krásnou hlavičkou s nezaměnitelnou half and half lysinkou se neskonale kochám :-)


Girl 3 - Barchetta Maserati - "Barchi"

Až to tahle raketa někde na coursingu rozbalí, to bude panečku jízda. Temperamentní "biturbo" fenka s krásnou tmavou maskou každou chvíli poňouká sourozence, pak se jde ke mně přimazlit a zřejmě čeká pochvalu za to, že jí to poňoukání tak krásně šlo... Ale když mi ten lump v náručí usne, rázem vypadá jako beránek. :-) 


Girl 4 - Barista Ristretto - "Koffee"

Jestlipak není zrovna tohle váš šálek kávy? Při přípravě ristretta vám do šálku nateče ten nejsilnější kávový extrakt, čekají vás dva loky silné kávy a nekonečný požitek plného aroma. Nejtmavší fenka svým temperamentem možná může být pro někoho občas trochu silná káva, ale nekonečný požitek z její přítomnosti je rozhodně nesrovnatelný


Girl 5 - Billion Dollar Baby - "Dolly"

Holčička s "obrázkem" na prdelce. Někomu obrázek připomíná siluetu panenky - doll, někomu broučka. Ať je to tak nebo onak, je to rozhodně rozkošně malovaná vipetí holčička. Ale jestli si myslíte, že je to pouze ňuchňací psí princátko, ÓLALÁ to pozor, pozor, nenechte se mýlit. Je-li potřeba, umí se brouček Dolly rázně ozvat a své místo na slunci si náležitě vybojuje. :-)


Boy 1 - Baileys Deluxe - "Beyli"

Pan Božský, pejsek Deluxe, hodňouš a k tomu ještě krásně zbarvený - pravidelná široká lysinka, žádná "šmouha" jako jeho sourozenci :-) , pacičky vepředu bílé výš, vzadu bílé tak akorát... prostě psí elegán.. a že jste při pohledu na něj najednou dostali chuť na Baileys? Není divu, tak jen do toho - není nad Baileys s Beylím ! :-)


Boy 2 - Buckabee Brownie - "Baki"

Krásný bílý pejsek s žíhanými plotnami - takový krásně dopečený i vypečený double choc Brownie, prostě kluk k nakousnutí. Je pěkně dravý - u jídla je většinou první, ale i něžně hravý - u člověka většinou taky první. A že o Buckabee Brownie slyšeli zatím jen za "velkou louží"? Možná brzy o něm uslyšíme i u nás   :-)