Klasická masáž

31/05/2024

Patří mezi nejoblíbenější procedury. Cílem masáže je uvolnit zatuhlé a namáhané svaly, prokrvení tkání, stimulace látkové výměny. Vyžívá se také jako masáž na doléčení prodělaných onemocnění a je vhodná u chronických bolestivých stavů, kde pomáhá uvolnit bolestivé blokády vzniklé různými úrazy.

Při masáži se uvolní nejen ztuhlé svalstvo, ale také se uvolní mysl a klient si může plně užít odpočinku za podpory relaxační hudby, vůně a působení aromatických olejů.

Podoba masáže záleží na konkrétních požadavcích a potřebách klienta, při masáži využívám spojení i s dalšími technikami (masáž lávovými kameny a shiatsu techniky).

Masáž má samozřejmě také své kontraindikace, tj. stavy, při nichž buď není možné masírovat klienta vůbec, nebo je třeba brát speciální ohled na jeho zdravotní stav. Existují stavy, při nichž se klasická masáž vůbec neprovádí či je nutné vyhledat maséra z oblasti zdravotnictví.

Use image sections to split the content visually

Besides the headings, the image sections do a great job in splitting the content in the right places. Main sections of your blog post can be separated by the images, corresponding with the topic you cover.

You can also use blockquote formatting to emphasize the cited sources.

This is where your text starts. You can click here and start typing. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.