Za sluncem do Egypta


Léto už sice odletělo do teplých krajin, Vy ale stále můžete přemýšlet o odpočinkové dovolené. V posledních letech se hojně vyhledává dovolená v Egyptě – a to samozřejmě z mnoha důvodů.  Egypt je totiž destinace, ve které se snoubí historie s modernou, krásné památky, moře, noční život i denní výlety – na své si zde přijde úplně každý.
mumie

Milovníci historie jistě ocení pyramidy v Gíze, které jsou svou jedinečností tak úchvatné, že jsou právem považovány za jeden z divů světa. Pro ty, kdo už si užil vysněného odpočinku na břehu moře a rád by se vydal na celodenní výlet za krásami této africké země, doporučujeme navštívit město Luxor, ve kterém jsou k vidění další historické skvosty, z nichž bych určitě vyzdvihla pohřebiště faraonů, tzv. Údolí králů. Zde na Vás dýchne duch dávných dob, kdy vládla ikonická královna Kleopatra a na saharské poušti se vznešeně procházeli dromedáři, kteří jsou zde k vidění dodnes a vy se na nich stále můžete projet a získat tím životní zážitek.
socha v Egyptě

 Na rozlehlých plážích Středozemního či Rudého moře můžete slyšet mnoho světových jazyků, jelikož je Egypt jedna z nejnavštěvovanějších lokalit, nicméně, domluvíte se zde i anglicky, německy či francouzsky.


Ten, kdo si rád užívá nočního života, si zde také přijde na své. Pláže i hotelové resorty jsou doslova pokryty bary či zábavu skýtajícími centry, hotely mají své animační programy – nejlépe je si přímo zvolit svůj typ dovolené přímo s organizační agenturou, se kterou si z pohodlí domova vyberete přímo typ zájezdu, který by odpovídal Vašim požadavkům, jak na cenu dovolené, tak přímo na určitou destinaci  – například all inclusive dovolenou, kdy bude o Vás plně postaráno a průvodkyně Vám bude k službám po celou dobu zájezdu, takže se nemusíte obávat, že by Vaši vysněnou dovolenou něco zkazilo.
pyramidy v Egyptě

Navíc Vám v agentuře rádi poradí například s výběrem vhodného měsíce pro návštěvu Vámi zvolené lokality dle počasí a Vy už se můžete jen těšit na úžasnou dovolenou ve státě plném vzrušení a zážitků.

Nicméně, věděli jste, že vidět pyramidy můžete nejenom v Egyptě? Podívejte se, kde všude můžete pyramidy najít.