O mně

Proč si zajít na masáž právě ke mně?

V mé provozovně jste a budete se cítit vítáni. Pocítíte příjemnou a klidnou atmosféru, kde se můžete plně uvolnit a zapomenout na všechny starosti. Nabízím vám nejen úlevu od fyzických bolestí a napětí, ale také prostor, kde můžete na chvíli vypnout a nechat se hýčkat. Ke každému z vás přistupuji individuálně a s maximální péčí. Při vaší první návštěvě vám položím několik otázek ohledně vašeho zdravotního stavu, abychom se vyhnuli situaci, kdy by masáž mohla být kontraindikována. Pak se příjemně uložíte na lehátko a na řadu přijde samotná masáž. Každá masáž bude trochu jiná, pracuji vždy dle vašeho aktuálního stavu. A jinak také bude samozřejmě masáž vypadat u aktivního sportovce, u dítěte nebo dámy v letech či u nastávající maminky. 

Já jako terapeut

Masážím se věnuji s přestávkami již od roku 2003. Kromě klasických a regeneračních masáží jsem působila i jako praktik shiatsu. V průběhu let jsem navštěvovala různé kurzy a semináře a rozšířila si působnost i na praktikování ruční celotělové masáže lymfatického systému. Hodně se zajímám také o reflexní masáž nohou. Cílem méhp snažení je, abych si své znalosti zdokonalovala a dokázala je propojit a využít jich maximálně pro potřeby daného klienta. Při klasické masáži s oblibou využívám právě spojení s technikami shiatsu a "reflexky", tak aby výsledný účinek byl co nejlepší. 

Já jako člověk....

Dovolte mi Vám pootevřít lehce dveře do svého soukromí...Jmenuji se Marie Vališová a bydlím v Plzni. V dobách mého mládí jsem studovala na gymnáziu a poté pokračovala ve studiích na strojní fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Jako určitý protipól k mému technickému vzdělání a profesnímu působení v technickém a později i provozně akademickém prostředí jsem se od mládí snažila nahlédnout do tajů lidského těla a mysli. Věnovala jsem se několik let rozvoji znalostí klasických masáží a shiatsu, což jsem následně praktikovala. Měla jsem možnost zažít skvělé výsledky, když se při terapiích nastartovaly v tělech mých klientů samouzdravující procesy, což mi dodnes poskytuje pocit smysluplnosti v tom, co jsem dělala a dělám.

Neoddělitelnou součástí mé osobnosti je i láska ke zvířatům. Od doby, co bydlíme v rodinném domě, mě po mém boku, kromě mého muže a dětí, vždy doprovázeli psi a kočky. Časem jsem propadla tzv. "chrtóze" a se svými chrtími "holkami" jsem jezdila na výstavy a závody, věnovala se coursingu a také jsem odchovala několik vrhů. Léta jsem se také aktivně věnovala jezdectví. Nicméně na "stará kolena" jsem místo živého koně osedlala motorku, a nyní si se svým mužem užíváme nejen společné dovolené se smečkou vnoučat a psů, ale poslední tři roky máme také parádní společné moto zážitky. Ve "volném" čase se věnuji zvelebování zahrady a po večerech zkouším korálkovou mozaiku a trochu maluji, i když jsem zatím převážně zaměřena monotématicky, jak jinak než psy :-).